uitslag winterkaartspel na 8 avonden

klassement

Opgelet, bij de uitslag verschijnt er onderaan in de tabel een schuifbalk als er in het venster meer gegevens staan dan de ruimte in het venster toelaat.

naamvoornaam27/09/201919/10/201915/11/201929/11/201920/12/201903/01/202017/01/202007/02/2020
ADRIAENSSENKEVIN0103000000
BEMUSSIMONNE1131091138811611110399
BOEHRINGERMARIE-THERESE9312110282102113112118
BRANSONANDRE100119103118106010598
BROESMARINA103879295969597123
CAESLEO1228812510111812511388
CAVENSJEANINE104128106119106110105115
CEULEMANSMAGDA12209899980940
COECKELBERGHEDDY010210311093010991
CORNELISFRANS7792118920115122105
CORNELISGERARD1089010411012510299101
DE BIEROSA10895739294969194
DE COCKFRANCOIS114088920000
DE COSTERFRANCOIS11311499110123123100108
DE COSTERJULIEN11793103114099102116
DE COSTERPATRICK1181101091057310995118
DE COSTERRONNY106899212511188113117
D’HERTOGHILDE10810610499102118121100
DE PAEPEMARIE10695981001029584111
DE ROYEROGER1179110210910497102104
DE SMEDTJOS9511311198961039598
DE VOSELODIE889897110891099599
DE VOCHTJOHAN9511011110092100112114
DE WACHTERJOSEFIEN1009811399989610092
DE WEERDTTHEO1168210496145100103101
DE WINTERWILLY86101108104989692114
DEHAESLEO1091091041179610099106
DELAFORTRIEDIRK111949110011097102120
GEBRUERSLIEVIN106929791115107115101
GEEROMSJOHAN113114100110121103115116
GOOSSENSROGER1171111011148998108117
GORISFRANK8510510497899400
GORISJOS11397011185000
GOYVAERTSEDDY92106115120124118110113
GOYVAERTSSIMONNE10510009211686106101
GOYVAERTSVICTOR9710211511310186139111
HAEMELSJEAN1131161111211161060127
HAEPERSEMIEL11410495991008312595
HELSENANDRE119921038711310311690
HELSENANKA1021018800000
HENDRICKXWALTER011900010700
HEYLIGHENPAUL105119981011067810071
HEREMANSKAREL9610211310099909093
HUYGHJEAN867711610010610492115
JACOPSJUUL10110696113103113106111
KEMPENAARSMARIA1241221079611311883108
KESTENSALFONS01209112799112107127
LIEKENSFRANS108981049612811211397
LUYTENIRENE0011100000
MAGRIETPAUL110099105911059598
MARIENTHEO97110142105102135116111
MARISLUCIEN10110213012110911599104
MOREELSAN0839384969575111
MORTIERMARIJKE1081041000821208687
NAVELDSTAF9212110990111120122107
NESTORVITAL0104104107107010985
PLOEGAERTSMARIA969811510610210311692
RIJMENAMSWILLY10411711511912110996132
SCHOOVAERTSNICO125103105919295110101
SCHOOVAERTSWILLY1070115114112106116109
SEGERSALAIN130881191001118712394
SERNEELSEDDY101109119102103116119105
SERNEELSEDUARD090118948810910881
SERNEELSMARK92931021021131150114
STEENMANSROBBY6810810910889114127103
STEURSJOHN124106118113939493108
THYSRUDI109125939912610290110
TRUYTSAUGUST949410610410411411986
TRUYTSPATRICK10910591999812811598
VAN AVONDTGEERT10011112011010210494111
VAN AVONDTMARCEL10198740941138495
VAN DE VELDEMAGDA95118100991189599115
VAN DEN BROECKMARC010501080000
VAN DER AUWERAJEF1171038510511212493108
VAN DER MOSENVERA94100101101859885112
VAN DER VEKENALEX9610310310009611590
VAN HIELDIRK1011149801000920
VAN HOOFHEDWIG103115978894114103103
VAN HOOFSONJA951159310510910191122
VAN HOUTVINCKJOSEFIEN1051111161101158095110
VAN HOVEGEERT115115115949210411596
VAN HOVEMARCEL881221021041009394101
VAN LOOPAUL86989510694112920
VAN LOOYFRANS11110110112310799111118
VAN RILLAERPAULETTE1101151030101100108106
VAN ROMPAEYGEERT10793939409500
VAN ROMPAEYPAUL0991041031017196101
VANDENBERGHELIEVEN9510701130113103112
VELTMANSJEAN1069895107113108127101
VERELSTMARIA11497000000
VERHOEVENFELIX9013210410711710110172
VERMEULENMARC10895104979598109127
VERMEULENMAGDA10609710911295108105
VERMEULENRACHEL99989276108104106105
VERZWIJVELTMARC910000000
VRANCKENFERNAND950000000
WEKHUIZENMARIA108133000000
WILDERJANSJOHAN92107100102106108113117
WINTERSKRIS8911189130951129591
WOUTERSFRANS117106130109971028098
WOUTERSGUY09010613010588102117
WOUTERSMIL938411397951178894

punten

plaatsCnaamvoornaamtotaal/8
18MARIENTHEO918
28RIJMENAMSWILLY913
38GOYVAERTSEDDY898
48CAVENSJEANINE893
58GEEROMSJOHAN892
68DE COSTERFRANCOIS890
78MARISLUCIEN881
88CAESLEO880
98SERNEELSEDDY874
108NAVELDSTAF872
118KEMPENAARSMARIA871
128VAN LOOYFRANS871
138GOYVAERTSVICTOR864
148D’HERTOGHILDE858
158LIEKENSFRANS856
168GOOSSENSROGER855
178VELTMANSJEAN855
188THYSRUDI854
198BEMUSSIMONNE852
208SEGERSALAIN852
218VAN AVONDTGEERT852
228JACOPSJUUL849
238STEURSJOHN849
248DE WEERDTTHEO847
258VAN DER AUWERAJEF847
268VAN HOVEGEERT846
278WILDERJANSJOHAN845
288BOEHRINGERMARIE-THERESE843
298TRUYTSPATRICK843
308VAN HOUTVINCKJOSEFIEN842
318DE COSTERRONNY841
328DEHAESLEO840
338CORNELISGERARD839
348VAN DE VELDEMAGDA839
358WOUTERSFRANS839
368DE COSTERPATRICK837
378DE VOCHTJOHAN834
388VERMEULENMARC833
398VAN HOOFSONJA831
408PLOEGAERTSMARIA828
418DE ROYEROGER826
428STEENMANSROBBY826
438DELAFORTRIEDIRK825
448GEBRUERSLIEVIN824
458VERHOEVENFELIX824
468HELSENANDRE823
478SCHOOVAERTSNICO822
488TRUYTSAUGUST821
498VAN HOOFHEDWIG817
508HAEPERSEMIEL815
518WINTERSKRIS812
527HAEMELSJEAN810
538DE SMEDTJOS809
548VAN HOVEMARCEL804
558DE WINTERWILLY799
568DE WACHTERJOSEFIEN796
578HUYGHJEAN796
588DE PAEPEMARIE791
598BROESMARINA788
608VERMEULENRACHEL788
618DE VOSELODIE785
628HEREMANSKAREL783
637KESTENSALFONS783
648WOUTERSMIL781
657SCHOOVAERTSWILLY779
668HEYLIGHENPAUL778
678VAN DER MOSENVERA776
687BRANSONANDRE749
697DE COSTERJULIEN744
708DE BIEROSA743
717VAN RILLAERPAULETTE743
727WOUTERSGUY738
737VERMEULENMAGDA732
747SERNEELSMARK731
757CORNELISFRANS721
767GOYVAERTSSIMONNE706
777MAGRIETPAUL703
787VAN DER VEKENALEX703
797SERNEELSEDUARD688
807MORTIERMARIJKE687
817VAN LOOPAUL683
827VAN ROMPAEYPAUL675
837VAN AVONDTMARCEL659
846VANDENBERGHELIEVEN643
857MOREELSAN637
866NESTORVITAL616
876COECKELBERGHEDDY608
886GORISFRANK574
895CEULEMANSMAGDA511
905VAN HIELDIRK505
915VAN ROMPAEYGEERT482
924GORISJOS406
933DE COCKFRANCOIS294
943HELSENANKA291
952WEKHUIZENMARIA241
962HENDRICKXWALTER226
972VAN DEN BROECKMARC213
982VERELSTMARIA211
991LUYTENIRENE111
1001ADRIAENSSENKEVIN103
1011VRANCKENFERNAND95
1021VERZWIJVELTMARC91